Strona główna/Urząd/Aktualności/Forum Biznesowe w Jekabpilsie na Łotwie

Forum Biznesowe w Jekabpilsie na Łotwie

Aktualności 2 Stycznia 2014

W dniach 5-7 września 2014 roku w naszym mieście partnerskim w Jekabpilsie na Łotwie odbędzie się Międzynarodowe Forum Biznesowe na które serdecznie zapraszamy przedsiębiorców z terenu powiatu rybnickiego,a szczególnie z terenu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

 Przedstawiciele Urzędu Miasta Jekabpils w składzie: Aivars KrapsZ-ca Mera, Laura Afanasjewaspecjalista ds. PR oraz Laura Krastinagłówny architekt w dniu 9 grudnia 2013r. na posiedzeniu Komisji Działalności Gospodarczej , Promocji i Rozwoju Rady Miejskiej w Czerwionce-Leszczynach przedstawili sprawy organizacyjne związane z Forum Biznesowym. OrganizatorMiasto Jekabpils zapewnia: powierzchnie wystawiennicze, miejsca parkingowe, dostęp do sieci elektrycznej, Wi-Fi, ochronę oraz reklamę w folderze promocyjnym.

 

W trakcie Forum będzie można nawiązać współpracę z przedsiębiorcami z Łotwy, Białorusi, Litwy, Estonii, Azerbejdżanu, Niemiec.

 

Delegacja z Łotwy zwiedziła firmę GLÜCK, producenta odzieży i akcesoriów dziecięcych.

 

Zainteresowanych przedsiębiorców udziałem w Forum prosimy o kontakt  z Wydziałem Rozwoju Gminy i Miasta Urzędu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny nr tel. 32 43 12 251, e-mail: rgim.n@czerwionka-leszczyny.com.plPhoto: Laura Krastina

do góry