Strona główna/Urząd/Aktualności/Festiwal Mażoretek "Parada" - wyniki

Festiwal Mażoretek "Parada" - wyniki

Aktualności 26 Kwietnia 2017

W minioną niedzielę w Czerwionce-Leszczynach odbył się IX Ogólnopolski Festiwal Mażoretek PARADA.

Jury w składzie: Irena Bernacka, Jolanta Belko, Teresa Nycz po obejrzeniu 95 choreografii konkursowych, postanowiło przyznać następujące nagrody.

W kategorii:

formacje show kadetki

  1. miejsce ZYGZACZEK Czerwionka – Leszczyny

  2. miejsce BABY ENIGMA Rybnik

  3. miejsce ASTRA III Rybnik 

formacje show juniorki

wyróżnienie RYTM JUNIORKI Czerwionka – Leszczyny

 formacje show seniorki

  1. miejsce ZYGZAK Czerwionka – Leszczyny

  2. miejsce DELEMENT Ozimek/TarnówOpolski

  3. miejsce AKCENT Katowice

mini formacje buława juniorki

wyróżnienie NEMEZIS Hecznarowice

mini formacje flaga seniorki

  1. miejsce ASTRA Rybnik

  2. miejsce DELEMENT Ozimek/TarnówOpolski

  3. miejsce COPACABANA I Ciasna

 mini formacje baton kadetki

  1. miejsce EKSPLOZJA Żory

  2. miejsce BABY ENIGMA Rybnik

  3. miejsce MINI ENIGMA Rybnik

 formacje baton kadetki młodsze

  1. miejsce ASTRA III Rybnik

  2. miejsce BABY ENIGMA Rybnik

  3. miejsce SENIORITKA Dobrzeń Wielki

 formacje baton kadetki starsze

  1. miejsce ZYGZACZEK Czerwionka – Leszczyny

  2. miejsce SENIORITA Dobrzeń Wielki

  3. miejsce MINI ENIGMA Rybnik

mini formacje baton juniorki

  1. miejsce ASTRA II Rybnik

  2. miejsce MAŁY ZYGZAK Czerwionka – Leszczyny

  3. miejsce DIAMENT Ozimek

 formacje baton juniorki

  1. miejsce MAŁY ZYGZAK Czerwionka – Leszczyny

  2. miejsce ARABESKA II Zawada Książęca

  3. miejsce SENIORITA Dobrzeń Wielki

 mini formacje baton seniorki

  1. miejsce EKSPLOZJA Żory

  2. miejsce ZYGZAK Czerwionka – Leszczyny

  3. miejsce SENIORITA Dobrzeń Wielki

 formacje baton seniorki

  1. miejsce ASTRA Rybnik

  2. miejsce ZYGZAK Czerwionka – Leszczyny

  3. miejsce SENIORITA Dobrzeń Wielki

 

mini formacje mix kadetki

wyróżnienie EKSPLOZJA Żory

 formacje mix kadetki

wyróżnienie COPACABANA III Ciasna

wyróżnienie ARABESKA II Zawada Książęca

 formacje mix juniorki

  1. miejsce ARABESKA II Zawada Książęca

  2. miejsce AZARIA Piekary Śląskie

 mini formacje mix seniorki

  1. miejsce DELEMENT Ozimek/TarnówOpolski

  2. miejsce EKSPLOZJA Żory

 formacje mix seniorki

  1. miejsce EKSPLOZJA Żory

  2. miejsce COPACABANA I Ciasna

 mini formacje pompon kadetki

  1. miejsce APLAUZ Marklowice

  2. miejsce UŚMIECH Tworków

  3. miejsce AZARIANKI Piekary Śląskie

 formacje pompon kadetki młodsze

wyróżnienie MAŁY RYTM Czerwionka – Leszczyny

wyróżnienie COPACABANA III Ciasna

 formacje pompon kadetki starsze

  1. miejsce UŚMIECH Tworków

  2. miejsce AZARIANKI Piekary Śląskie

  3. miejsce RYTM KADETKI Czerwionka – Leszczyny

 mini formacje pompon juniorki

  1. miejsce UŚMIECH Tworków

  2. miejsce ARABESKA II Zawada Książęca

  3. miejsce AZARIA Piekary Śląskie

 formacje pompon juniorki

  1. miejsce UŚMIECH Tworków

  2. miejsce DIAMENT Ozimek

  3. miejsce AKCENT Katowice

 mini formacje pompon seniorki

  1. miejsce FLESZ DANCE Lubomia

  2. miejsce COPACABANA I Ciasna

  3. miejsce DELEMENT Ozimek/TarnówOpolski

 formacje pompon seniorki

  1. miejsce DELEMENT Ozimek/TarnówOpolski

  2. miejsce COPACABANA I Ciasna

  3. miejsce FLESZ DANCE Lubomia

 grand senior

  1. miejsce COPACABANA PLUS Ciasna

  2. miejsce ZYGZAK PLUS Czerwionka – Leszczyny

  3. miejsce INTOX SILVER Dobczyce

 

top_baner
do góry