Strona główna/Urząd/Aktualności/Ferie z MOK-iem i MOSiR-em

Ferie z MOK-iem i MOSiR-em

Aktualności 26 Stycznia 2018

Na zbliżające sie ferie zimowe Miejski Ośrodek Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czerwionce-Leszczynach przygotowały niezwykle bogatą ofertę dla dzieci i młodzieży.

 

Na wszystkich chętnych czekać będą pokazy filmów: "Rock dog", "Riko prawie bocian", "Ostatni smok świata" i "Wilk w owczej skórze" oraz spektakl teatralny "Kot w butach". Oprócz tego odbywać będą się warsztaty z tworzenia ceramiki starożytnej, obrazów z nici, origami w trójwymiarze, bajkowych słoiczków oraz zajęcia z kaligrafii. Nie zabraknie również gier i zabaw dla dzieci oraz wyjazdów - do Teatru Banialuka w Bielsku-Białej. Parku Św. Mikołaja w Zatorze, Muzeum Drukarstwa w Cieszynie oraz Żarek. Zajęcia odbywać będą się w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym oraz Domu Kultury w Czerwionce-Leszczynach. Ilość miejsc ograniczona - obowiązują zapisy Ciekawe zajęcia przygotowały również placówki MOK-u w poszczególnych dzielnicach i sołectwach.

Dla wszystkich chcących z kolei spędzić ferie na sportowo czeka oferta Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czerwionce-Leszczyny. Miłośnicy jazdy na nartach z pewnością znajdą wśród proponowanych wyjazdów coś dla siebie. Ci, którzy jednak zamiast na stoku, wolą spędzać czas na basenie, również nie będą zawiedzeni - w czasie ferii, dzieci i młodzież szkolna do ukończenia 18 roku życia mogą korzystać z krytej pływalni za symboliczną złotówkę.

 

Szczegóły na plakatach.


do góry