Strona główna/Urząd/Aktualności/Drużynowy Turniej Sąsiedzki w Książenicach. Zgłoś się już dziś!

Drużynowy Turniej Sąsiedzki w Książenicach. Zgłoś się już dziś!

Aktualności 18 Sierpnia 2017

Zdrowa rywalizacja i świetna zabawa – to z pewnością zagwarantuje Drużynowy Turniej Sąsiedzki w ramach projektu „Sajockiej tradycji duch i aktywny ruch”, w którym drużyny będą walczyć o wspaniałe nagrody.

Program tegorocznych dożynek sołeckich w Książenicach zapowiada się interesująco. Prócz tradycyjnego ceremoniału dożynkowego oraz występów lokalnych artystów, boczne boisko LKS „Unia” Książenice stanie się areną zmagań mieszkańców w ramach Drużynowego Turnieju Sąsiedzkiego.

„Osiem pięcioosobowych drużyn zmierzy się między sobą w ośmiu zabawnych konkurencjach, które poprzez zabawę i ruch mają nawiązywać do lokalnych tradycji ludowych. Będzie to np. przecinanie drzewa, rzut ”ociepką” słomy, ubijanie piany itp. Aktywności wymagające zaangażowania, ale także kooperacji i współpracy między członkami zespołu”-zachęcają organizatorzy z grupy Razem dla Książenic.

Dla wszystkich uczestników są przewidziane nagrody w postaci dyplomu i pamiątkowych gadżetów, zaś dla 3 zwycięskich drużyn nagrody w postaci upominków ufundowanych przez lokalnych przedsiębiorców i nie tylko. Ponadto, spośród wszystkich uczestników turnieju jury nagrodzi 3 osoby indywidualnie za "kreatywność i ducha dobrej zabawy" podczas wykonywania poszczególnych konkurencji.

Turniej odbędzie się 10 września o godz. 15:00. Na zgłoszenia czekamy do 3 września br.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami można przesłać drogą mailową: razemdlaksiazenic@gmail.com, przez Facebooka fb.com/razemdlaksiazenic lub dostarczyć osobiście do członków grupy nieformalnej Razem dla Książenic (Martyna Hanak, Alicja Markiewka, Marcin Markiewka).

Załączniki do pobrania: http://www.ksiazenice.net.pl/index.php?s=szczegoly&id=252

Projekt współfinansowany jest ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Funduszu Lokalnego Ramża oraz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

do góry