Strona główna/Urząd/Aktualności/Chcesz być na bieżąco? Śledź nas na naszej klasie!

Chcesz być na bieżąco? Śledź nas na naszej klasie!

Aktualności 14 Stycznia 2010
Dziś uruchomiliśmy na portalu społecznościowym naszaklasa.pl konto OFICJALNE Czerwionki-Leszczyn. Dzięki współpracy nawiązanej z pracownikami portalu, profil miejscowości znajduje się wśród kont polecanych również na stronie głównej naszej klasy. 

Czerwionka-Leszczyny jest jedną z pierwszych miejscowości, która oficjalnie współpracuje z naszą klasą i skorzystała ze specjalnej oferty na tworzenie kont oficjalnych, skierowanej do Urzędów Miast.

Dzięki tej współpracy, nasza Gmina będzie mogła komunikować się ze swoimi mieszkańcami oraz wszystkimi swoimi sympatykami, korzystając z internetu i najnowszych dostępnych w nim narzędzi. 

Na opcji "Śledzik" w profilu Czerwionki-Leszczyn zamieszczane są bieżące informacje dotyczące naszej miejscowości.

Administratorzy konta będą również rozbudowywać galerię zdjęć. Pierwsza fotografia ustawiona obecnie jako zdjęcie główne to kolaż, który powstał na podstawie przesłanych przez mieszkańców propozycji do konkursu "Złoża sukcesu w obiektywie". 

Zachęcamy do dołączania do grona znajomych profilu i śledzenia najnowszych informacji z Czerwionki-Leszczyn.

Aby odnaleźć OFICJALNY PROFIL Czerwionki-Leszczyn można wpisać do wyszukiwarki portalu Czerwionka-Leszczyny (Złoża sukcesu) lub skopiować do przeglądarki linka 

http://nasza-klasa.pl/profile/30862178
top_baner
do góry