Strona główna/Urząd/Aktualności/CSR – dobre praktyki. Zapraszamy na spotkanie

CSR – dobre praktyki. Zapraszamy na spotkanie

Aktualności 16 Października 2015

Zapraszamy na kolejne spotkanie biznesowe w Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce- Leszczynach (ul. 3-go Maja 19), które odbędzie się w środę 21.10.2015 o godz. 18:00w Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce- Leszczynach.

 

Na drugim spotkaniu gościć będziemy Pana Marcina Składowskiego wiceprezesa firmy JARS Sp.zo.o. z Mysłowic. Firma ta wprowadziła do swojej firmy politykę odpowiedzialnego biznesu i jest przedstawiana jako dobry przykład w ogólnopolskich publikacjach. M. Sładkowski przedstawi jak za pomocą środków zewnętrznych można wprowadzać CSR do własnej firmy. Pokaże korzyści, które zyskała firma dzięki praktycznym działaniom na polu CSR.

Na pierwszym spotkaniu uczestnicy spotkali się ze Stanisławem Skórskim prezesem Fundacji Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu. Uczestnicy mieli okazję porozmawiać o polityce społecznej odpowiedzialności i jej elementach oraz

o wykorzystaniu elementów polityki CSR w małych firmach. Poruszyliśmy kwestię wspólnego utworzenia Funduszu Świadczeń Pozafinansowych, jaki budują świadome i przyszłościowe firmy dla aktywnej, kreatywnej, przedsiębiorczej młodzieży z terenu gminy w ramach ich działań prospołecznych lub społecznej odpowiedzialności biznesu.

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: srb@srb.org.pl podając: imię i naziwsko przedstawiciela oraz numer kontaktowy.

do góry