Strona główna/Urząd/Aktualności/CASTING! ZAGRAJ W FILMIE PROMOCYJNYM CZERWIONKI-LESZCZYN

CASTING! ZAGRAJ W FILMIE PROMOCYJNYM CZERWIONKI-LESZCZYN

Aktualności 16 Stycznia 2012

CZYM PRZEKONAMY CIĘ DO ZAINWESTOWANIA U NAS?

OFERTĄ TERENÓW INWESTYCYJNYCH? 

ŚWIETNĄ KOMUNIKACJĄ? 

CO UMOŻLIWI CI DALSZY ROZWÓJ?


Gmina pozyskała środki unijne na działania objęte projektem "Czerwionka-Leszczyny. Złoża sukcesu". Celem realizowanej przez UGiM kampanii jest podniesienie zainteresowania terenami inwestycyjnymi, a w konsekwencji wzrost inwestycji na terenie gminy – czyli zwiększenie liczby miejsc pracy dla lokalnej społeczności.

UGiM kieruje kampanię zarówno do inwestorów – szukających terenów pod lokowanie inwestycji, ale także do mieszkańców. To oni pełnią bardzo ważną rolę ambasadorów Czerwionki-Leszczyn i zarazem istotny element potencjału inwestycyjnego gminy.
Chcemy dołożyć starań, aby mieszkańcy zidentyfikowali się z celami kampanii terenów inwestycyjnych (nowe miejsca pracy – wzrost poziomu życia w gminie) i pomogli pracownikom urzędu w prowadzeniu działań promocyjnych - włączając się w nie.

Możliwości komunikacyjne i dobra oferta terenów inwestycyjnych, to za mało. Wiele miast promuje dziś swoje grunty pod inwestycje akcentując przede wszystkim te atuty, aby stać się widoczni, musimy szukać innych argumentów.

Blisko 3 lata temu przyjęliśmy logo miejscowości i hasło promocyjne – "Czerwionka -Leszczyny. Złoża sukcesu". Podkreślaliśmy, że najważniejszą składową owych "złóż" stanowią właśnie mieszkańcy naszej gminy – pracowici, odpowiedzialni, pełni energii. 

Na nich chcemy położyć nacisk w nowej kreacji działań.
Naszym największym atutem jest KADRA PROFESJONALISTÓW.
Gmina to miejscowość młodych, wykształconych ludzi.

Dlatego chcemy oprzeć naszą kampanię promocyjną na sympatycznych, pełnych energii, osobach – potencjalnych pracownikach przyszłych inwestorów.

Zachęcamy do włączenia się w działania promocyjne podjęte przez UGiM na rzecz pozyskania inwestorów i zwiększenia miejsc pracy w gminie.

Szukamy osób, które zagrają w reklamie telewizyjnej promującej Czerwionkę -Leszczyny. Przyjdź na casting! 26.01 (czwartek), sala widowiskowa MOK, od godz. 15.00. Sprawdź się przed kamerą i obiektywem. Czeka ekipa profesjonalistów (reżyser, ekipa filmowa, fotograf). Zapewniamy niezapomniane wrażenia!

Jeśli chcesz wziąć udział w castingu – wyślij najpierw zgłoszenie na adres: casting@czerwionka-leszczyny.com.pl

podaj swoje imię, nazwisko, wiek, zawód oraz numer telefonu.


Zapraszamy do współpracy!


top_baner
do góry