Strona główna/Urząd/Aktualności/Bezpłatny INDUtransport. Kupony do odbioru w Centrum Informacji Turystycznej

Bezpłatny INDUtransport. Kupony do odbioru w Centrum Informacji Turystycznej

Aktualności 2 Czerwca 2016

Za sprawą Kolei Śląskich każdy uczestnik Industriady będzie mógł bezpłatnie wsiąść do pociągu na jednej ze 170 stacji i bez trudu dotrzeć do wybranej miejscowości, w której odbywa się festiwal. Wystarczy wcześniej zajrzeć do jednego z obiektów biorących udział w Święcie Szlaku, odebrać specjalny kupon przejazdowy i wypełnić go zgodnie z instrukcją.

Kupony już czekają w Centrum Informacji Turystycznej w Czerwionce-Leszczynach przy ul. Mickiewicza 10, czynne wtorek – piątek 10-17, sobota, niedziela 10-16.

 

Kupony na przejazd są dostępne do wyczerpania zapasów. Każdy z kuponów pozwala na odbycie dwóch bezpośrednich przejazdów na dowolnej linii obsługiwanej przez Koleje Śląskie.

Przed rozpoczęciem podróży na dwóch odcinkach w linii poziomej należy wpisać godzinę odjazdu ze stacji początkowej oraz nazwy stacji początkowej i końcowej. Kupon jest ważny, gdy pasażer wypełni lewą i prawą stronę dokumentu.

 

Uwaga! Zgodnie z Regulaminem bezpłatnych przejazdów pociągami Kolei Śląskich Podróżny, który zamierza odbyć przejazd z rowerem, wózkiem dziecięcym, psem lub rzeczami pod opieką podróżnego, za które pobiera się opłatę, jest zobowiązany zakupić bilet na przejazd i przewóz wg indywidualnych uprawnień zgodnie z Cennikiem Usług Przewozowych Kolei Śląskich.

Polecamy także inne oferty transportu na terenie województwa:

Autobusy i tramwaje KZK GOP
Wchodzimy w zakładkę „Transport” na industriada.pl, sprawdzamy, jakim autobusem lub tramwajem dojedziemy bezpłatnie do interesującego nas zabytku. Drukujemy kupon na bezpłatny przejazd (można go także okazać na smartfonie).

Metropolia Silesia – INDUbusy 
20 przystanków, w tym 5 przy dworcach kolejowych, 5 tras oraz 16 autobusów. A do tego licencjonowani przewodnicy oraz 40 stewardes i stewardów pomagających w korzystaniu z całego systemu. Metropolia Silesia i Województwo Śląskie zadbały o bezpłatny transport łączący dworce kolejowe i przemysłowe zabytki w miastach Górnośląskiego Związku Metropolitalnego.Zachęcamy do korzystania z oferty Industriady w Czerwionce-Leszczynach, a także w innych miejscowościach. Program festiwalu na www.industriada.pl

 

do góry