Strona główna/Urząd/Aktualności/Awans trampkarzy z Czuchowa

Awans trampkarzy z Czuchowa

Aktualności 19 Lipca 2016

Dziś na zaproszenie Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Wiesława Janiszewskiego oraz dyrektora MOSiR-u Alojzego Klasika w Urzędzie Gminy i Miasta gościli trampkarze KS Płomień Czuchów wraz z trenerem Pawłem Wrzoskiem. Młodzi piłkarze po bardzo udanym sezonie awansowali do II Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

„Gratulujemy Wam wspaniałych zwycięskich meczy, które pozwoliły na awans do II ligi. Mamy nadzieję, że będziecie rozwijać swoje sportowe pasje i zdobywać kolejne punkty dla drużyny – zwrócił się do piłkarzy burmistrz W. Janiszewski. - Gmina dokłada starań, aby inwestować w młode pokolenie ciągle doposażając i rozbudowując infrastrukturę sportową. Pamiętajcie też, że w tak młodym wieku bardzo ważne są obowiązki szkolne, starajcie się więc godzić pasję i ambicje piłkarskie z nauką”.

Burmistrz wraz z dyrektorem MOSiR-u złożyli także gratulacje na ręce trenera Pawła Wrzoska oraz prezesa klubu Adriana Hajduka.

„Dziękujemy za zaproszenie i docenienie naszej pracy. Staramy się, aby chłopcy mieli szanse rozwijać swój talent. Przed nami sezon pełen nowych wyzwań. Zachęcamy do kibicowania naszej drużynie” - powiedział trener P. Wrzosek.  

 

Trampkarze KS Płomień Czuchów:

 1. Wojciech Bodys

 2. Michał Czempiel

 3. Dawid Czogała

 4. Dawid Gitner

 5. Paweł Góra

 6. Dawid Hamerla

 7. Dawid Hnida

 8. Maciej Mosgalik

 9. Kacper Nielaba

 10. Szymon Niewęgłowski

 11. Paweł Pifczyk

 12. Jakub Reguła

 13. Mateusz Sładczyk

 14. Sebastian Sładczyk

 15. Denis Socha

 16. Adrian Strużny

 17. Kacper Szczepanek

 18. Miłosz Szczęsny

 19. Kacper Śliwiński

 20. Pascal Urbański

top_baner
do góry