Strona główna/Urząd/Aktualności/Aplikacja "Wywozik Czerwionka-Leszczyny"

Aplikacja "Wywozik Czerwionka-Leszczyny"

Aktualności 4 Listopada 2015

Trwają ostatnie prace wdrożeniowe i już listopadzie br. uruchomiona zostanie nowoczesna Aplikacja Mobilna 'Wywozik Czerwionka-Leszczyny". "Dzięki nowoczesnemu systemowi będziemy mogli w łatwy sposób przekazywać Państwu wszystkie potrzebne informacje, dotyczące gospodarki odpadami komunalnymi oraz realizować obowiązek edukacji mieszkańców, zwłaszcza w zakresie właściwej segregacji odpadów komunalnych" – mówi Elżbieta Student, naczelnik gospodarowania odpadami w UGiM Czerwionka-Leszczyny.

 

Aplikacja będzie dostępna za darmo. Wystarczy tylko pobrać ją ze sklepów Google Play / App Store / Windows Phone i od tego momentu korzystać ze wszystkich funkcji nowego systemu.

Masz kłopot z zapamiętaniem daty wywozu odpadów z twojej nieruchomości, zdarza ci się nie wystawić odpadów w terminie, nie wiesz jak właściwie posegregować odpady i co zrobić np. z odpadami niebezpiecznymi, zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym czy też odpadami poremontowymi, co to jest PSZOK , gdzie się mieści i jakie odpady możesz tam oddać? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znajdziesz w Aplikacji Mobilnej "Wywozik Czerwionka-Leszczyny".

 

Aplikacja ułatwi też komunikację między gminą a mieszkańcami – system umożliwiać będzie przesyłanie moblilnych powiadomień Push, tj. krótkich informacji wzorowanych na systemie SMS.

 

 

do góry