Strona główna/Urząd/Aktualności/30 tys. zł na realizację pomysłów mieszkańców

30 tys. zł na realizację pomysłów mieszkańców

Aktualności 9 Maja 2014
W ramach projektu "Odnowa naszej miejscowości dzięki lokalnej aktywności", można ubiegać się o jedną z 3 dotacji na projekty edukacyjne, małe inwestycje i organizację wydarzeń. Nabór pomysłów potrwa do 15 maja.

 

Przedmiotem konkursu jest projekt na rozwiązanie istniejącego problemu w danej dzielnicy w jednej z trzech kategorii tematycznych:

 

1. kategoria WYDARZENIE (np. festyn, koncert, konferencja, debata)

2. kategoria EDUKACJA (np. szkolenia, warsztaty)

3. kategoria MAŁA INWESTYCJA

 

Adresatami konkursu są mieszkańcy obszaru objętego Lokalnym Programem Rewitalizacji. Projekt musi zakładać własny wkład pracy w formie wolontariatu w wymiarze minimum 30 godzin na grupę, a realizacja projektu musi zostać zakończona do dnia 30 listopada 2014 roku. Do rozdysponowania są trzy dotacje w wysokości 10 tys. zł.

 

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie projektu aktywnaczerwionka.pl oraz telefonicznie, mailowo i osobiście w biurze projektu:

 

Dorota Honisz, Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS

tel. (32) 739 55 12, wew. 107, e-mail.:

Dyżur w biurze projektu (MOK, ul. Wolności 2) w każdy poniedziałek w godzinach 15.00-17.00.

 

Kamil Jakubiak, Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS

tel. (32) 739 55 12, wew. 107, e-mail.:

Dyżur w biurze projektu (MOK, ul. Wolności 2) w każdą środę w godzinach 14.00-17.00.

 

Projekt „Odnowa naszej miejscowości dzięki lokalnej aktywności” jest realizowany przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwionce-Leszczynach, Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS z Rybnika oraz Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Śląska Komendę Hufca Czerwionka-Leszczyny.

Regulamin i formularz kontaktowy:

http://aktywnaczerwionka.pl/aktualnosci/odnow-swoja-gmine-budzet-rownych-szans-zgloszenia-do-konkursu-tylko-do-15-maja.html 

do góry