Strona główna/Urząd/Aktualności/Świąteczny bieg z Luxtorpedą

Świąteczny bieg z Luxtorpedą

Aktualności 28 Października 2013
 

Grupa Biegowa „Luxtorpeda” Czerwionka serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji „Biegu po moczkę i makówki”, która odbędzie się 21 grudnia o godz. 12 w Stanowicach.

„Bieg na dystansie 10 km (4 pętle po 2,5 km) odbędzie się tradycyjnie w sobotę przed świętami Bożego Narodzenia. W tym roku to 21 grudnia. Start przewidziany jest na godz. 12:00.

Obowiązuje limit zgłoszeń (200 osób), a opłata startowa wynosi 10 zł w przedpłacie, a 15 w dniu zawodów. W zamian każdy uczestnik otrzyma ręcznie robiony medal-niespodziankę oraz porcję moczki i makówek przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu naszej gminy” mówi Jakub Pawliszyn, rzecznik GB Luxtorpeda.

Warto, by zawodnicy pomyśleli o przebraniu świąteczno-karnawałowym. Dla najciekawiej przebranej osoby przewidziana jest nagroda. Biuro zawodów będzie się mieścić w Szkole Podstawowej w Stanowicach, która jest współorganizatorem biegu.

Więcej informacji oraz odnośnik do formularza rejestracyjnego na stronie internetowej Stowarzyszenia Grupa Biegowa „Luxtorpeda” Czerwionka (www.gbluxtorpeda.org).

 

 

do góry