rozmiar tekstu + A - A   Wersja tekstowa

Laureaci konkursu plastycznego "Przyrodniczy diament regionu"

Opublikowano: 28/10/2016

konkurs09-2ad8a73cf4f04fafe9451119debeeb95.jpg
26 października 2016 r. Komisja konkursowa konkursu plastycznego "Przyrodniczy diament regionu" w składzie:

- Grzegorz Wolnik – pełnomocnik ds. planowania, rozwoju i gospodarki w Urzędzie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny,

- Andrzej Wącirz – naczelnik wydziału programowania i funduszy zewnętrznych w Urzędzie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny,

- Hanna Piórecka – Nowak – rzecznik prasowa Urzędu Gminy i Miasta Czerwionka- Leszczyny,

- Janusz Lukaszczyk – grafik, pracownik Miejskiego Ośrodka Kultury
w Czerwionce-Leszczynach

dokonała kwalifikacji do oceny oraz samej oceny nadesłanych prac.

Decyzją Komisji zwycięzcami konkursu plastycznego zostali (równorzędne I miejsca):

 

- w kategorii I – przedszkola:

  1. Paweł Kania – Przedszkole Nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

  2. Dawid Grabowski – Przedszkole Nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

  3. Maciej Janużyk – Oddział „0” przy Szkole Podstawowej w Palowicach

  4. Eliza Sokalska – Oddział „0” przy Szkole Podstawowej w Palowicach

  5. Miłosz Kapusta – Przedszkole Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

  6. Łukasz Oszajca – Przedszkole Nr 7 w Czerwionce-Leszczynach

  7. Natalia Padoł – Przedszkole Nr 7 w Czerwionce-Leszczynach

  8. Julia Frytz – Przedszkole Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

  9. Oliwia Brząkalik – Przedszkole Nr 1 w Czerwionce-Leszczynach

  10. Paulina Machura – Przedszkole Nr 7 w Czerwionce-Leszczynach

  11. Alicja Byczkowska – Przedszkole Nr 10 w Rybniku

  12. Anna Gałązka – Przedszkole Nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

  13. Zuzanna Sziler – Przedszkole Nr 1 w Czerwionce-Leszczynach

  14. Hubert Łazorczyk – Przedszkole Nr 7 w Czerwionce-Leszczynach

  15. Julia Sergiejuk – Przedszkole Nr 19 w Żorach

  16. Nikodem Warzecha – Przedszkole Nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

 

- w kategorii II – szkoły podstawowe – klasy I-III:

  1. Filip Skóra – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

  2. Maja Augustyn – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

  3. Nadia Komor – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

  4. Agnieszka Izdebska – Polczyk – Szkoła Podstawowa Nr 5 przy ZS-3 w Czerwionce-Leszczynach

  5. Wiktoria Ryszka – Szkoła Podstawowa Nr 5 przy ZS-3 w Czerwionce-Leszczynach

  6. Wiktoria Portka – Szkoła Podstawowa w Palowicach

  7. Małgorzata Bogucka – Szkoła Podstawowa Nr 5 przy ZS-3 w Czerwionce-Leszczynach

  8. Bartosz Janużyk – Szkoła Podstawowa w Palowicach

  9. Klaudia Morawiec – Szkoła Podstawowa w Bełku przy ZS-5 w Bełku

  10. Laura Gamoń – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

  11. Sonia Jania – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

 

 

- w kategorii III – szkoły podstawowe – klasy IV-VI:

  1. Rafał Szopniewski – Szkoła Podstawowa Nr 8 w czerwionce-Leszczynach

  2. Sandra Szlachta – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

  3. Amelia Markiewka – POPP przy SP w Książenicach

  4. Martyna Jonda – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stanicy

  5. Natalia Bończyk – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

  6. Bartosz Paszek – Szkoła Podstawowa w Wilczy

  7. Sebastian Paluch – Szkoła Podstawowa w Wilczy

  8. Łukasz Jureczko – Szkoła Podstawowa w Palowicach

  9. Nicole Tułak – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stanicy

  10. Wiktoria Kowol – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

  11. Paweł Niedobecki – POPP przy SP w Książenicach

  12. Kamil Śmietana – Szkoła Podstawowa w Palowicach

  13. Emilia Grzegorzek – POPP przy SP w Palowicach

  14. Karolina Kubieniec – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

  15. Oliwia Brandys – Szkoła Podstawowa Nr 5 przy ZS-3 w Czerwionce-Leszczynach

  16. Wiktoria Mikosz – Szkoła Podstawowa Nr 5 przy ZS-3 w Czerwionce-Leszczynach

  17. Emilia Garbacz – Szkoła Podstawowa Nr 5 przy ZS-3 w Czerwionce-Leszczynach

  18. Andrzej Smolorz – Szkoła Podstawowa w Stanowicach

  19. Marta Orlińska – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

  20. Magdalena Szuca – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

  21. Paulina Gruszkiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

  22. Julia Lenartowicz – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

Komisja postanowiła także przyznać dodatkowe równorzędne wyróżnienia następującym autorom prac: 

Kategoria I - przedszkola:

  1. Praca zbiorowa – oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Palowicach

- Antoni Gamza

- Franciszek Stano

- Julian Derechowski

- Laura Moroń

- Wiktoria Kędzierska

- Aleksander Blinda

- Paulina Mosz

- Barbara Talik

- Lena Cofalik

- Jakub Sokalski

- Patryk Bujoczek

- Alicja Strzelczyk

- Dariusz Wielosik

- Tobiasz Srokol

- Alicja Kołtunowska

- Paulina Niedobecka

- Wiktor Knapczyk

    1. Kacper Frelich – Przedszkole Nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    2. Bogumiła Sornek – Przedszkole Nr 7 w Czerwionce-Leszczynach

    3. Kacper Wnęk – Przedszkole Nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

    4. Małgorzata Szewczyk – Przedszkole Nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

    5. Wiktoria Brykalska – Przedszkole Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

    6. Natalia Przybyłek – Przedszkole Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

    7. Allan Apaydin – Przedszkole Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

    8. Patrycja Libowska – Przedszkole Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

    9. Tatiana Loska – Przedszkole Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

    10. Mateusz Kraska – Przedszkole Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

    11. Weronika Kania – Przedszkole Nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    12. Jan Słaboń – Przedszkole Nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    13. Emilia Rot – Przedszkole nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

    14. Blanka Wita – Przedszkole nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

    15. Dawid Aleksa – Przedszkole nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

    16. Wiktoria Górecka – Przedszkole nr 11 w Czerwionce-Leszczynach

    17. Roksana Kolorz – Przedszkole nr 11 w Czerwionce-Leszczynach

    18. Lena Lenartowicz – Przedszkole nr 11 w Czerwionce-Leszczynach

    19. Paulina Wasielewska – Przedszkole nr 11 w Czerwionce-Leszczynach – 2 prace

    20. Karolina Kurpan – Przedszkole nr 11 w Czerwionce-Leszczynach – 2 prace

    21. Eliza Lasia – Przedszkole w Bełku

    22. Zuzanna Danyłko – Przedszkole w Bełku

    23. Anna Kupczyk – Przedszkole nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    24. Sonia Wrona – Przedszkole nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    25. Maria Lipińska – Przedszkole nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    26. Natalia Perlińska – Przedszkole nr 10 w Czerwionce-Leszczynach – 2 prace

    27. Noemi Schier – Przedszkole nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    28. Bartosz Łapiński– Przedszkole nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    29. Daniel Klimczyk – Przedszkole nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    30. Zuzanna Ksepko – Przedszkole nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    31. Kamil Spandel – Przedszkole nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    32. Nikodem Stanek– Przedszkole nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    33. Maja Schier – Przedszkole nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    34. Piotr Gwozdek – Przedszkole nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    35. Olivier Kelner – Przedszkole nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    36. Hubert Pańczyk – Przedszkole nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    37. Amelia Kelner – Przedszkole nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    38. Szymon Chunek – Przedszkole nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    39. Magdalena Ledwoń – Przedszkole nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    40. Jagoda Sokalska – Przedszkole nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    41. Klaudia Kuś – Przedszkole nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    42. Laura Piksa – Przedszkole nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    43. Oliwia Balcerek – Przedszkole nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    44. Magdalena Ślosarek – Przedszkole nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    45. Zofia Brejza – Przedszkole nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    46. Anna Niedobecka – Przedszkole nr 1 z oddziałem integracyjnym „Promyczek” w Czerwionce- Leszczynach

    47. Julianna Fuks – Przedszkole nr 1 z oddziałem integracyjnym „Promyczek” w Czerwionce- Leszczynach

    48. Mateusz Przygodzki – Przedszkole nr 7 w Czerwionce- Leszczynach

    49. Martyna Kubasa – Przedszkole w Bełku

    50. Mateusz Dzień – Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Wł. Broniewskiego w Szczejkowicach

    51. Julia Krawczyk – Przedszkole nr 19 im. J. Tuwima w Żorach

    52. Igor Polus – Przedszkole nr 19 im. J. Tuwima w Żorach

    53. Rafał Kurpanik – Szkoła Podstawowa w Palowicach - „0”

    54. Miriam Pręgowska – Szkoła Podstawowa w Palowicach - „0”

    55. Praca zbiorowa – Szkoła Podstawowa w Palowicach - „0”

- Paulina Grzegorzek

- Emilia Brych

- Blanka Bieniek

    1. Mikołaj Oszajca – Przedszkole nr 7 w Czerwionce- Leszczynach

    2. Emilia Paszek – Przedszkole nr 7 w Czerwionce- Leszczynach

    3. Alicja Rutkowska – Przedszkole nr 10 w Czerwionce- Leszczynach

 

  1. Kategoria II – szkoły podstawowe klasy I-III:

 

  1. Piotr Jasiulek – Szkoła Podstawowa w Palowicach

  2. Amelia Wolnik – Szkoła Podstawowa w Palowicach

  3. Praca zbiorowa – Zuchy z 5 Gromady Zuchowej

- Agata Kuchta

- Justyna Kuchta

- Marcelina Palmowska

    1. Praca zbiorowa – Zuchy z 10 Gromady Zuchowej

- Marta Goszyc

- Maria Goszyc

- Zofia Ścibik

- Kasjan Podlejski

- Maksymilian Podlejski

    1. Zuchy - 10 Gromada Zuchowa

- Amelia Dzbanuszek

- Amelia Wójcik

- Kamil Wójcik

- Oliwia Marcol

- Karolina Witała

    1. Agata Sitek – Szkoła Podstawowa Nr 6 przy ZS-4 w Czerwionce-Leszczynach

    2. Aleksandra Gawkowska – Szkoła Podstawowa Nr 6 przy ZS-4 w Czerwionce-Leszczynach

    3. Justyna Kuchta – Szkoła Podstawowa Nr 6 przy ZS-4 w Czerwionce-Leszczynach

    4. Natalia Maciaś – Szkoła Podstawowa Nr 6 przy ZS-4 w Czerwionce-Leszczynach

    5. Kamil Perliński – Szkoła Podstawowa nr 4 w Czerwionce - Leszczynach

    6. Oskar Koczor – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

    7. Magdalena Turczyńska - Szkoła Podstawowa w Przegędzy

    8. Julia Cichoń – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

    9. Patrycja Urbanowicz – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

    10. Bartosz Fojcik – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

    11. Emilia Chrószcz – Szkoła Podstawowa w Książenicach

    12. Piotr Hulboj – Szkoła Podstawowa w Książenicach

    13. Praca zbiorowa– Szkoła Podstawowa w Palowicach

- Emilia Łuczak

- Milena Lacheta

    1. Piotr Grzybek – Szkoła Podstawowa nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

    2. Anna Żołna – Szkoła Podstawowa nr 6 przy ZS-4 w Czerwionce-Leszczynach

    3. Bartek Stokłosa – Szkoła Podstawowa w Bełku przy ZS-5 w Bełku

 

  1. Kategoria III – szkoły podstawowe klasy IV-VI:

 

  1. Monika Ryszka – Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

  2. Kamila Potempa – Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

  3. Oliwia Herdzina – Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

  4. Praca zbiorowa – Szkoła Podstawowa Stanowice:

- Eliza Winch

- Nikola Tic

    1. Martyna Radka – Szkoła Podstawowa Nr 6 przy ZS-4 w Czerwionce-Leszczynach

    2. Michał Zientek – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Stanicy

    3. Anna Bielińska – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Stanicy

    4. Mateusz Duda – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wilczy

    5. Nikola Popiołkiewicz – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Stanicy

    6. Martyna Marszałkowska - Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wilczy

    7. Szymon Baluch – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wilczy

    8. Aleksandra Mika – Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej w Palowicach

    9. Mateusz Marek – Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej w Palowicach

    10. Emilia Janecka – Szkoła Podstawowa nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

    11. Karolina Korus – Szkoła Podstawowa nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

    12. Sylwia Malinowska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

    13. Julia Smolarz – Szkoła Podstawowa nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

    14. Patryk Wawrzynek – Szkoła Podstawowa nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

    15. Witold Żak – Szkoła Podstawowa nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

    16. Adela Żak – Szkoła Podstawowa nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

    17. Ewelina Zarzycka – Szkoła Podstawowa nr 4 w Czerwionce- Leszczynach

    18. Apolonia Ludwik – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wilczy

    19. Mariusz Zgol – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

    20. Aleksandra Morawiec – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

    21. Kacper Muller – Szkoła Podstawowa w Stanowicach

    22. Julia Machulik – Szkoła Podstawowa nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

Wszystkich zwycięzców oraz wyróżnionych serdecznie zapraszamy na uroczystość wręczenia nagród w konkursie, która odbędzie się 8 listopada (wtorek) o godz. 16.00 w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach.

 

 



Zamknij